Jesteś tutaj:>> UKH Oświęcim>> Nabór

Nabór

 

Sportowa kariera Twojego dziecka

 

Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Sportowymi  w Oświęcimiu oraz Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim zapraszają wszystkich pierwszoklasistów oraz trzecioklasistów do wstąpienia w szeregi oświęcimskich sportowców.

Treningi hokeja w klasie IV odbywają się codziennie po zajęciach szkolnych, a raz w tygodniu dzieci uczestniczą w rozgrywkach  ligi śląskiej.

Treningi mini hokeja w klasie pierwszej odbywają się dwa razy w tygodniu, dzieci mają zapewniony transport i opiekę ze szkoły na lodowisko.

 

Oprócz oczywistej korzyści, jaka wynika z uprawiania sportu dzieci dodatkowo zdobędą wiedze o aktywnym trybie życia, zdrowiu, wypoczynku, higienie osobistej, przepisach gry i sprzęcie hokejowym. W maju i czerwcu treningi na lodzie zastąpione zostaną nauką jazdy na rolkach, podstawami unihokeja, zajęciami na basenie oraz oświęcimskim Orliku.

Nasza obecna klasa IV to zwycięzcy Międzynarodowego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie oraz finaliści turnieju Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym w Warszawie.

Mamy nadzieję, ze sukcesy starszych zawodników zachęcą ich młodszych kolegów i koleżanki do rozpoczęcia przygody z hokejem.

Dla naszych zawodników organizujemy także dodatkowe zajęcia w czasie ferii i wakacji na których spotykamy się z dietetykami, psychologami sportowymi, fizjoterapeutami, przedstawicielami zawodów medycznych.

 

Żeby osiągać wyniki na tak wysokim poziomie, konieczne jest rozpoczęcie treningów w młodym wieku i najlepiej w klasach sportowych. Zajęcia treningowe są wplecione w plan lekcji, dzięki czemu łatwiej pogodzić naukę ze sportem.

 

Profil klasy sportowej charakteryzuje się zwiększoną ilością godzin na zajęcia z dyscypliny kierunkowej  (4 godziny  wychowania fizycznego + 6 godzin hokeja na lodzie)

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt ze szkołą (telefon: 33 844 56 91/92) lub z trenerem Robertem Piechą (609 830 994) i pod adresem ukh.unia@onet.eu.


LINKI

Wspólpracuja z nami

Hokej w mediach

Nasi hokejowi partnerzy

Sport w Oswiecimiu

Przydatne linki

Strefa sponsora

 • Strefa sponsora

  Strefa sponsora

  Strefa Sponsora Zostań sponsorem sportu młodzieżowego w Oświęcimiu !   Uczniowski Klub Hokejowy "Unia" Oświęcim zaprasza firmy oraz osoby prywatne do współfinansowania...
  czytaj więcej >

Aktualności:

 • TURNIEJ MINI HOKEJA I MECZ GWIAZD

    28 kwietnia 2013 r. na oświęcimskim lodowisku odbędzie się II Wiosenny Turniej Mini Hokeja.    Wezmą w nim udział...
  czytaj więcej >

KALENDARZ

Lipiec, 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
poprzedni | następny

Sponsorzy:

Patronat medialny:

 • @http://www.faktyoswiecim.pl/
 • @http://www.interhead.pl/

Piszą o nas:

 • @http://www.hokej.net
 • @http://biznesoswiecim.pl

Podziękowania:

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Agencji Kreatywnej Interhead.pl, w szczególności dla pana Przemka, Radka, Adama, pani Justyny, Kasi oraz pani Dorotki  za bardzo miłą i wysoce kreatywną atmosferę podczas pracy nad stroną internetową UKH.
   
  To firma, w której klient pytając czy coś można zrobić  nie usłyszy - "nie da się" - tylko usłyszy - "na kiedy to Państwo potrzebują :) "

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich zapis lub wykorzystanie. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce Cookies.