Jesteś tutaj:>> UKH Oświęcim>> Nabór

Nabór

 MINI HOKEJ

Uczniowski Klub Hokejowy "Unia" Oświęcim oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają dziewczęta i chłopców z roczników 2005 i młodszych do udziału w zajęciach mini hokeja w Hali Lodowej w Oświęcimiu. 

 

Zajęcia prowadzone przez trenerów: Roberta Piechę i Małgorzatę Gałuszkę  odbywają w każdy poniedziałek i środę o godz. 16.50.

Oprócz regularnych treningów na lodzie zawodnicy i zawodniczki Unii wyjeżdżają także na turnieje w kraju i zagranicą oraz uczestniczą w rozgrywkach ligi mini hokeja.

Podczas corocznej imprezy „Hokej jest ok !”  odbywa się szlagierowy mecz sezonu Dzieci kontra Rodzice czyli Mini Hokej  UKH Unia Oświęcim vs. Mistrzowie XX Wieku.

W ubiegłym sezonie drużyny mini hokeistów uczestniczyły dodatkowo w zajęciach teoretycznych oraz pokazach multimedialnych prowadzonych przez trenerów, a także w szkoleniu z zasad udzielania pierwszej pomocy.


KLASA I Z INNOWACJĄ MINI HOKEJ NA LODZIE 

 Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu oraz Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim zapraszają dzieci z rocznika 2009 i 2008 do nowo tworzonej klasy pierwszej z innowacją mini hokeja na lodzie.


Zapewniamy dwa treningi tygodniowo na lodowisku, które będą odbywały się po zajęciach szkolnych. Organizujemy transport ze szkoły na lodowisko.

Zajęcia dla najmłodszych zawodników to przede wszystkim nauka podstawowych elementów techniki jazdy na łyżwach, elementów techniki kija hokejowego oraz wszechstronny rozwój podstawowych cech motorycznych w zgodzie z potrzebami i możliwościami biologicznymi dziecka.

Dodatkowo zajęcia zawierają podstawowe elementy wiedzy o treningu, wysiłku, zdrowiu, wypoczynku, higienie osobistej, przepisach gry i sprzęcie hokejowym. W maju i czerwcu treningi na lodzie zastąpione zostaną nauką jazdy na rolkach, podstaw unihokeja oraz zajęciami na Orliku.

KLASA IV

Równocześnie prowadzony jest nabór do klasy czwartej szkoły podstawowej o profilu hokej na lodzie. Tutaj rozpoczyna się już poważna przygoda z hokejem. Treningi odbywają się codziennie po zajęciach szkolnych, a raz w tygodniu dzieci uczestniczą w rozgrywkach  ligi śląskiej.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt ze szkołą (telefon: 33 844 56 91/92 ) lub z trenerem Panem Robertem Piechą (609 830 994).LINKI

Wspólpracuja z nami

Hokej w mediach

Nasi hokejowi partnerzy

Sport w Oswiecimiu

Przydatne linki

Strefa sponsora

 • Strefa sponsora

  Strefa sponsora

  Strefa Sponsora Zostań sponsorem sportu młodzieżowego w Oświęcimiu !   Uczniowski Klub Hokejowy "Unia" Oświęcim zaprasza firmy oraz osoby prywatne do współfinansowania...
  czytaj więcej >

Aktualności:

 • V miejsce Młodzika w Turnieju

  Turniej Młodzika o Puchar Prezydenta Katowic UKH Unia w czasie Turnieju reprezentował Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego.   ...
  czytaj więcej >

KALENDARZ

Styczeń, 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
poprzedni | następny

Sponsorzy:

Patronat medialny:

 • @http://www.faktyoswiecim.pl/
 • @http://www.interhead.pl/

Piszą o nas:

 • @http://www.hokej.net
 • @http://biznesoswiecim.pl

Podziękowania:

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Agencji Kreatywnej Interhead.pl, w szczególności dla pana Przemka, Radka, Adama, pani Justyny, Kasi oraz pani Dorotki  za bardzo miłą i wysoce kreatywną atmosferę podczas pracy nad stroną internetową UKH.
   
  To firma, w której klient pytając czy coś można zrobić  nie usłyszy - "nie da się" - tylko usłyszy - "na kiedy to Państwo potrzebują :) "

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich zapis lub wykorzystanie. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce Cookies.