Jesteś tutaj:>> UKH Oświęcim>> Aktualności>> Hokejowe Ferie 2018 w Oświęcimiu

Hokejowe Ferie 2018 w Oświęcimiu

 Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim oraz Miasto Oświęcim po raz kolejny zapraszają na oświęcimskie lodowisko na zajęcia w ramach „Hokejowych Ferii”.
Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców rozpoczynających swoją przygodę z hokejem.


Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu treningów na tafli lodowej oraz zajęcia na sali gimnastycznej doskonalące koordynację i równowagę oraz zabawy i gry zespołowe, zwłaszcza unihokej.

Dzięki większej ilość trenerów i wolontariuszy dzieci zostaną podzielone na grupy o różnym stopniu zaawansowania i każdy z uczestników będzie mógł rozwijać swoje umiejętności na odpowiednim poziomie.

Zajęcia odbywać się będą również w asyście opiekuna medycznego i wolontariuszy – zawodników starszych grup UKH Unia Oświęcim oraz zawodników seniorskiego Klubu Sportowego Unia Oświęcim.


Na zakończenie odbędzie się także spotkanie na świetlicy lodowiska dotyczące historii oświęcimskiego hokeja młodzieżowego i seniorskiego, zasad fair play oraz zalet uprawiania sportu.

Każdy z uczestników zajęć otrzyma certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz pamiątkowe zdjęcie. 
Harmonogram spotkań:

 

od dnia 12.02.2018 do 16.02.2018  godzina 12.00 – 13.00 zajęcia na sali gimnastycznej, godzina 13.30 – 14.30 zajęcia na tafli lodowej.


Chętnych do uczestnictwa z zajęciach prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres dziecka) na adres: ukh.unia@onet.eu . Liczba miejsc ograniczona.


Projekt „Hokejowe Ferie 2018” jest współfinansowany ze środków Miasta Oświęcim. LINKI

Wspólpracuja z nami

Hokej w mediach

Nasi hokejowi partnerzy

Sport w Oswiecimiu

Przydatne linki

Strefa sponsora

 • Strefa sponsora

  Strefa sponsora

  Strefa Sponsora Zostań sponsorem sportu młodzieżowego w Oświęcimiu !   Uczniowski Klub Hokejowy "Unia" Oświęcim zaprasza firmy oraz osoby prywatne do współfinansowania...
  czytaj więcej >

Aktualności:

 • Walne Zebranie Sprawozdawczo -Wyborcze Klubu

   Zapraszamy wszystkich członków Klubu na zebranie dnia 7 września 2015 o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu.  ...
  czytaj więcej >

KALENDARZ

Luty, 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
poprzedni | następny

Sponsorzy:

Patronat medialny:

 • @http://www.faktyoswiecim.pl/
 • @http://www.interhead.pl/

Piszą o nas:

 • @http://www.hokej.net
 • @http://biznesoswiecim.pl

Podziękowania:

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Agencji Kreatywnej Interhead.pl, w szczególności dla pana Przemka, Radka, Adama, pani Justyny, Kasi oraz pani Dorotki  za bardzo miłą i wysoce kreatywną atmosferę podczas pracy nad stroną internetową UKH.
   
  To firma, w której klient pytając czy coś można zrobić  nie usłyszy - "nie da się" - tylko usłyszy - "na kiedy to Państwo potrzebują :) "

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich zapis lub wykorzystanie. Wiecej informacji mozna znalezc w Polityce Cookies.